Безтенова операційна лампа KL 500-III призначена для освітлення в операційних.
Виріб спроєктований на основі технології CAD (система автоматизованого проєктування); колірна температура близька до сонячного світла, що дає змогу побачити на поверхні натуральні кольори; глибина світлового променя 500 мм (робочий діапазон без розфокусування); освітлення ефективно прибирає тіні.
Лампа має увігнутий рефлектор (відбивач) ребристої будови.
Особливий фільтр випромінювання виготовлений із імпортних матеріалів, стійких до тріщин і високої температури, завдяки цьому ефективно зменшується теплове випромінювання від лампи та гарантується безпека. Ребриста поверхня забезпечує м'яке та яскраве освітлення.
CPU-контролер дає змогу регулювати освітлення у 8 етапів і зберігає останній обраний етап.
Під час ламання основної лампи автоматично загоряється додаткова, це дає змогу забезпечити нормальну роботу в екстремальних умовах.
Освітлення досягає 8000 люксів. За допомогою ручки лампа може рухатися в різні боки. Спеціальний перемикач дає змогу настроювати яскравість.
Для встановлення лампи висота стелі має бути в діапазоні 2.8 ~ 3.2 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keling |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина світлового променя | 50 см |
| Діаметр фокусування | 100-250 мм |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Напруга лампи | Двадцять чотири |
| Напруга живлення | 220 В 50 Гц |
| Освітленість | 80000 лк |
| Підвищення температури | ?12?З |
| Колірна температура | 4500±500 До |
- Ціна: 90 244 ₴


