
Безтінова операційна лампа з настінним кріпленням KL-600IIW
- Немає в наявності
- Код: KL-600IIW
113 456 ₴
- +380 (66) 646-00-56Vodafone
- +380 (95) 250-80-89Менеджер Марія
Лампа KL600-ІІ W — це операційна лампа, призначена для кріплення на стіну в операційних і оглядових палатах. Добре освітлює робоче поле хірурга та має низку особливостей у конструкції.
Особливості:
- настінне кріплення;
- може стерилізуватися в паровому стерилізаторі;
— конструкція з ударостійких полікарбонатних матеріалів.
Лампа KL600-ІІ W потужністю 150 Вт створює освітленість 50000 — 120000 лк. Завдяки цьому всі предмети видно в їх природному кольорі. Наявність алюмінієвого покриття всередині тримача забезпечує прозорість і гарне відбиття світла. Наявність спеціальної панелі керування дає змогу змінювати яскравість і зберігає останні параметри. Гнучка конструкція дає змогу нахиляти та повертати джерело світла в різних місцях і під різним кутом.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keling |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина світлового променя | 60 см |
| Діаметр фокусування | 100-250 мм |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Напруга лампи | Двадцять чотири |
| Напруга живлення | 220 В 50 Гц |
| Освітленість | 50000 - 120000 лк |
| Колірна температура | 4500±500 До |
- Ціна: 113 456 ₴

