Безтінова лампа KL700-III слугує незамінним джерелом світла в операційних палатах. Її освітлювальна потужність 140000 лк дорівнює прямому свіченню сонця.
Завдяки впровадженню новітніх технологій із виготовлення та якісних матеріалів операційна лампа KL700-III має низку переваг. Спеціальні фільтри зменшують нагрівання до мінімального рівня. Поліровані панелі виготовлені з якісних пикарбонатів, які мають високу міцність, термостійкість і ударну в'язкість.
Лампа для операційної KL700-III створює безтіньову ілюмінацію та чудово освітлює робоче поле хірургів, водночас глибина світлового пучка досягає 500 мм.
Яскравість світла настроюється за допомогою панелі керування. Потужність лампи становить 150 Вт. Лампа має надійну систему кріплення й може регулюватися, спрямовуючи світло в потрібне місце, за допомогою ручки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keling |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина світлового променя | 50 см |
| Діаметр фокусування | 100-250 мм |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Напруга лампи | Двадцять чотири |
| Напруга живлення | 220 В 50 Гц |
| Освітленість | 140000 лк |
| Підвищення температури | ?12?З |
| Колірна температура | 4500±500 До |
- Ціна: 96 740 ₴


