
влевовправо
Еластичний бандаж гомілковостопного утоми Doctor Life
- В наявності
- Код: AN-08
399 ₴
+380 (98) 086-59-58
Kyivstar (Viber)
- +380 (66) 646-00-56Vodafone
- +380 (95) 250-80-89Менеджер Марія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бандаж гомілковостопного суглоба виконує підтримувальну функцію, перешкоджає розтягуванню зв'язок, зменшує набряк тканин. Виготовлений з еластичного повітропроникного матеріалу. Непомітний під одягом.
Забезпечує рівномірну компресію на всіх ділянках — для масажного ефекту, підвищення циркуляції крові, зняття больового синдрому та швидкого одужання.
Особливості:
- повітропроникний еластичний матеріал;
- забезпечення рівномірної компресії на всіх ділянках;
- анатомічна форма для надійної фіксації;
- легке зняття/одягання.
Призначення:
- Профілактика травм гомілковостопного суглоба;
- Захист суглоба після вивихів;
- Реабілітація післяопераційного втручання
Розмірна сітка:

| S | 17-19.5 см |
| M | 19.5-22 см |
| L | 22-24.5 см |
| XL | 24.5-27 см |
| XXL | 27-29.5 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Без застібки |
- Ціна: 399 ₴



